PREFA®

Naj­lep­szą me­todą prze­widy­wania przyszłości jest jej tworzenie.

Świadczymy usługi w oparciu o innowacje i najwyższe standardy jakości od 5 lat.

Od 2013 roku nawiązaliśmy silne i trwałe partnerstwa z wieloma wiodącymi światowymi markami hotelowymi.

Geneza firmy PREFA Solutions

W 2013 roku doszło do spotkania 2 przedsiębiorców, ekspertów branży budowlanej:

Pawła Nawrockiego, założyciela Firmy Nawrocki Meble (Link do strony)(Zakład zlokalizowany w Bochni, produkuje meble niestandardowe od ponad 25 lat. Do chwili obecnej firma wykonała samodzielnie zamówienia dla ponad 200 hoteli w kilku krajach europejskich, zarówno dla prywatnych, jak też dla powszechnie znanych marek, takich jak Accor, Best Western, Marriott, Oceania Hotels, Okko, InterContinental Hotel Group.)

Marcina Witowskiego, założyciela Design & Renovation (Firma usytuowana w Paryżu w 11 dzielnicy. Od 10 lat specjalizuje się w renowacji mieszkań i luksusowych budynków.)

Paweł i Marcin postanowili zjednoczyć siły i stworzyć w Polsce firmę specjalizującą się w produkcji prefabrykowanych modułów pod marką PREFA Solutions.

Obecnie PREFA Solutions to prężnie rozwijająca się firma. Osiąga około 8 milionów Euro  rocznych obrotów, głównie we Francji, Niemczech, Szwajcarii, Szwecji, Polsce oraz w innych krajach.

PREFA to także młody, dynamiczny zespół i nieustanny rozwój. Przyszłe wydarzenia są wciąż przedmiotem opracowań, zwłaszcza budowa nowej fabryki w 2019 roku, wyposażonej w nowe technologie umożliwiające podwojenie zdolności produkcyjno - magazynowych, jak również rozwój nowych koncepcji modułowych.

Założyciele

Paweł Nawrocki

Founder and Owner, Nawrocki Group

Marcin Witowski

Co-Owner, PREFA solutions

Od 2013 roku budujemy silne i trwałe partnerstwa z największymi markami hotelowymi na świecie

Prefabrykowany Rozwiązania